Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy z gotowych elementów

Marzysz o swoich czterech kątach jednak przeraża Cię wizja wielomiesięcznych prac budowlanych? Brak stabilności na rynku budowlanym sprawia, że obawiasz się rosnących cen materiałów i usług? Idealnym rozwiązaniem okażą się w tym przypadku gotowe domy modułowe. W przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa są gotowe do użytku nawet po trzech miesiącach, a z uwagi na produkcję prefabrykatów w krótkim czasie nie prowadzą do wzrostu kosztów w trakcie prac.

WESTA TRE — energooszczędne domki z gotowych elementów

Budownictwo modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Wykonywane fabrycznie elementy są transportowane na miejsce budowy, gdzie konstruuje się z nich pełnowymiarowe domy. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko błyskawiczną realizację prac, ale okazuje się również praktyczne z punktu widzenia oszczędności w dalszej perspektywie. O czym mowa? Gotowe domy całoroczne to wysokiej jakości konstrukcje szkieletowe tworzone z myślą o jak największej wydajności energetycznej. Od systemu ogrzewania, przez izolację, aż po stolarkę drzwiową i okienną — wszystkie te elementy wpływają na poprawę komfortu termicznego, przyczyniając się do redukcji kosztów eksploatacyjnych.

Gotowe domy całoroczne o różnym metrażu, czyli cztery kąty dla każdego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci mają odmienne wymagania względem wielkości przestrzeni. W WESTA TRE proponujemy niewielkie domki z gotowych elementów mające od 35 do 70 m2, a także nieco większe budynki o metrażu powyżej 70 m2. Oczywiście, mimo iż dysponujemy gotowymi projektami, jesteśmy w stanie modyfikować je w zależności od indywidualnych wymagań. Być może marzy Ci się całkowicie otwarty parter bez podziału na pokoje? A może chciałbyś wydzielić dodatkową, niewielką przestrzeń na spiżarnię? Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć i postawić gotowy dom całoroczny zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!