Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe — Łódź

Jednym z najważniejszych życiowych celów wielu osób jest zakup lub budowa wymarzonego domu dla siebie i swojej rodziny, który pozwoli stworzyć bezpieczne, komfortowe miejsce do życia na długie lata. Często marzenie to musimy niestety odkładać w czasie, choćby z uwagi na bardzo wysokie ceny nieruchomości albo mnóstwo formalności, bez których jej kupno czy wybudowanie nie byłoby możliwe. W firmie WESTA TRE znamy rozwiązanie tego problemu. Zajmujemy się produkcją domów modułowych, które stanowią idealny wybór dla osób marzących o własnych czterech kątach, a zarazem wolących uniknąć wydawania ogromnych pieniędzy lub czekania na realizację projektu latami.

Solidne domy modułowe w woj. łódzkim

Oferta naszej firmy obejmuje budowę domów modułowych na terenie Łodzi, pozostałych miejscowości województwa łódzkiego, a także innych miast w całej Polsce. Opracowujemy gotowe, stylowe, funkcjonalne projekty nieruchomości o zróżnicowanym metrażu lub projektujemy je zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Następnie zajmujemy się prefabrykacją modułów, dostarczamy je we wskazane miejsce i budujemy dom modułowy zgodnie z ustaleniami. Prefabrykowane moduły wykonujemy z solidnych, ekologicznych materiałów, które sprawiają, że oferowane budynki są trwałe, stabilne, całoroczne, doskonałe do zamieszkania na stałe.

Ekologia, energooszczędność i wyjątkowy styl naszych domów modułowych

Z pomocą WESTA TRE Klienci z Łodzi i innych miast w woj. łódzkiego oraz pozostałych regionów kraju mogą zrealizować swoje marzenie o przytulnych czterech ścianach dla swojej rodziny. Nasze domy modułowe są nie tylko solidne, ale też energooszczędne, przyjazne środowisku, a także eleganckie, przez co spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jednocześnie ich wykonanie nie zajmuje tak dużo czasu, jak w przypadku tradycyjnego budownictwa — nierzadko wystarczą jedynie 2 miesiące. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów modułowych!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!