Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Nowoczesne domy modułowe — Toruń i okolice

Współczesne budownictwo znacznie różni się o tego, które funkcjonowało dekady temu. Dzisiaj firmy budowlane stawiają na nowoczesne rozwiązania, ekologiczne materiały oraz funkcjonalność, a domy wykonane dzięki prefabrykacji stają się coraz bardziej popularne. Mimo że nieruchomości budowane według tradycyjnych metod są wytrzymałe i porządne, to te, które tworzy się z wykorzystaniem technik modułowych,są równie solidne, a jednocześnie komfortowe i wygodne. Nowoczesne domy modułowe cieszą się zainteresowaniem głównie u osób prywatnych, działkowiczów, ale również właścicieli firm agroturystycznych. Każdy, kto decyduje się na taką inwestycję, doskonale wie, że domy modułowe są nie tylko szybkie w realizacji, wygodne w użytkowaniu czy energooszczędne, ale także przystępne cenowo.

Zainwestuj w dom modułowy bez zbędnych formalności

Jedną z największych zalet domów modułowych jest to, że projekty do 70 m kw. można zrealizować bez zbędnych formalności — na zgłoszenie. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli zależy Ci na czasie i nie potrzebujesz nieruchomości o większej powierzchni. Projektujemy domy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, dopasowując je do określonych wymagań. Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność takich nieruchomości, dlatego opracowujemy plany tak, aby jak najlepiej zorganizować całą przestrzeń. Modułowe domy wykonujemy po części w fabrykach, dzięki czemu poszczególne elementy wyróżniają się wysoką jakością i dbałością o najmniejsze detale. Każdy moduł montujemy na konstrukcji szkieletowej, a do całego projektu wykorzystujemy ekologiczne materiały, takie jak naturalne drewno.

Innowacyjne domy modułowe o minimalistycznym designie

Wszystkie domy modułowe, jakie budujemy, są całoroczne, co oznacza, że nadają się do użytkowania przez cały rok. Poza nieruchomościami o powierzchni do 70 m kw. oferujemy również większe konstrukcje. Wiemy, jak ważna jest energooszczędność, brak ukrytych kosztów oraz terminowość, dlatego nasi fachowcy wywiązują się ze zleceń zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Budujemy domy modułowe o minimalistycznym designie w okolicach Torunia, ale nie tylko. Jeśli więc jesteś zainteresowany taką inwestycją, skontaktuj się z nami celem uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!