Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Wygodny dom modułowy na wąską działkę

Chcesz zainwestować w nieduży dom całoroczny, ale Twoja działka jest wąska i trudno znaleźć dobre rozwiązanie tego problemu? A może zastanawiasz się nad nieruchomością o powierzchni do 70 m kw., aby projekt nie wymagał załatwiania zbyt wielu formalności? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest innowacyjny dom modułowy, który może być wykonany zgodnie z Twoim zamysłem. Zajmujemy się projektowaniem oraz realizacją domów modułowych na wąskie działki, które mają ograniczone pole manewru. Dzięki nowoczesnym technikom, jakie wykorzystujemy w procesie budowy, jesteśmy w stanie wybudować nieruchomość nawet na trudnej powierzchni.

Dom modułowy na wąską działkę zbudowany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii

Dzięki zaawansowanej technice prefabrykacji wykonujemy poszczególne elementy w zakładzie po to, aby wyprodukowane moduły można było szybko, a przy tym bezproblemowo przymocować do całej konstrukcji domu. Jest to współczesna technologia, która umożliwia przygotowanie poszczególnych elementów znacznie dokładniej, niż działoby się to na placu budowy. Wykorzystanie ekologicznych materiałów, takich jak naturalne drewno sprawia, że domy są bardzo funkcjonalne i komfortowe. Drewno dodatkowo zapewnia odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz, a wysoka izolacyjność wpływa na energooszczędność nieruchomości. Warto wspomnieć, że domy modułowe, mimo powyższych udogodnień, są bardzo przystępne cenowo, dlatego coraz więcej osób decyduje się na taką inwestycję.

Minimalistyczne, eleganckie domy modułowe na działkę o wąskiej powierzchni

Oferowane przez nas domy modułowe mogą być umieszczone na działkach o niewielkiej powierzchni. Nawet jeśli działka jest bardzo wąska, możemy wykonać taki projekt domu modułowego, który będzie idealnie pasował do jej wymiarów. Domy modułowe mogą mieć różne formy, dlatego bez problemu da się je zbudować zarówno na zwykłej, jak i wąskiej działce. Naszym Klientom przygotowujemy projekty, do których mają wgląd, dzięki czemu mogą na bieżąco informować nas o swoich ewentualnych uwagach czy dodatkowych potrzebach. Postaw na dom modułowy na wąską działkę i ciesz się oryginalną nieruchomością na miarę współczesnych trendów!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!