Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe — Gorzów Wielkopolski

Założenie własnej rodziny jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego człowieka. Dla wielu osób moment ten wiąże się z chęcią uniezależnienia się od rodziców oraz skupienia się na wzmacnianiu więzi z drugą połówką. Jednak obecnie koszt zakupu pustej działki lub gotowego do zamieszkania budynku w Gorzowie Wielkopolskim czy okolicznych miejscowościach przekracza możliwości finansowe młodych par. Rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być przystępne cenowo domy modułowe, których produkcją zajmujemy się w WESTA TRE. Ukończone budynki to niewielkie nieruchomości, oferujące wiele obiecujących perspektyw — w tym opcję zamieszkania blisko rodziców, przy jednoczesnym zachowaniu większej swobody w podejmowaniu decyzji.

Budowa domu modułowego — szybsza niż myślisz

Wniesienie tradycyjnego, murowanego budynku mieszkalnego zajmuje wiele czasu. Natomiast domy modułowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z wyprodukowanych fabryce modułów, które następnie (już na działce) należy ze sobą połączyć. Taki montaż zazwyczaj jest bardzo szybki — w niektórych przypadkach wystarcza tylko jeden dzień, by na placu stanęła gotowa konstrukcja. Kolejny etap to wykończenie, jakie można wykonać samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy. Ukończone budynki obejmowane są gwarancją.

Nowoczesne domy modułowe dla Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic

W WESTA TRE zapewniamy Klientom z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Nasze usługi projektowania, budowy oraz wykańczania domów modułowych to gwarancja solidnego wykonania z użyciem wysokiej jakości materiałów, a także terminowej realizacji. Współpraca z nami jest bardzo łatwa — wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych na stronie projektów i wypełnisz podany pod nim formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak będzie to możliwe. Otrzymasz też szczegółową specjalizację oraz wzór umowy. Zachęcamy do kontaktu!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!