Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe nad morzem

Własna działka nad morzem - czy to na prywatny użytek, czy na wynajem to ogromny luksus. Możliwość spędzania czasu nad polskim morzem o dowolnej porze roku pozwala podziwiać jego uroki w całej okazałości. To również świetna opcja dla wszystkich, którzy nie lubią martwić się o rezerwację miejsca na wakacje, gdyż zawsze mają własny zakątek. Sama działka jednak to za mało, aby w pełni korzystać z uroków wypoczynku. Potrzebny jest także nawet niewielki, ale przytulny dom. W WESTA TRE zaprojektujemy i wykonamy ekologiczny, całoroczny dom modułowy, który stanie się ulubionym miejscem wypoczynku dla Ciebie i Twoich bliskich.

Solidne, całoroczne domy modułowe nad morzem

Decydując się na budowę domu modułowego nad morzem, stawiasz na ekologiczne rozwiązanie i oszczędzasz czas. Dlaczego? Nasze obiekty są konstruowane z drewna, a ich montaż nie przekracza 2 miesięcy - to znacznie szybciej niż w przypadku budowy tradycyjnego domu murowanego. Myślisz, że to krótkoterminowe rozwiązanie? Bez obaw - pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz solidnych materiałów, dlatego też nasze domy modułowe idealnie nadają się do całorocznego użytkowania - są ciepłe, ciche i odporne na zmienne warunki atmosferyczne wynikające z bliskości morza, a więc - słonej wody, silnych wiatrów czy mocnego nasłonecznienia. Oferujemy takż emożliwość wykonania ścian otwartcyh dyfuzyjnie.

Zamów dom modułowy już dziś i ciesz się swoją przystanią nad morzem z dala od zgiełku miasta

Zastanów się, ile pieniędzy inwestujesz co roku w wakacyjne i urlopowe wyjazdy? Ile czasu poświęcasz na szukanie wymarzonej lokalizacji i jak często okazuje się, że wszystkie miejsca są już zajęte? A gdyby tak wybudować własny dom nad morzem i móc korzystać z niego, kiedy tylko najdzie Cię ochota na chwile wytchnienia od zgiełku miasta? Obiekty modułowe od WESTA TRE pozwolą Ci cieszyć się nadmorskim klimatem o każdej porze roku i to za mniej, niż myślisz. Zadzwoń, a my przygotujemy dla Ciebie projekt domu wraz z wyceną.

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!