Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy w konstrukcji szkieletowej

Domy szkieletowe z płaskim dachem

Nie da się ukryć, że domy modułowe to prawdziwa innowacja, która na dobre zatrzęsła fundamentem tradycyjnego budownictwa. Są one kompletnie inaczej projektowane, wiążą się ze znacznie krótszym czasem realizacji, a dodatkowo dają możliwości, o jakie trudno w przypadku budynków murowanych. Domy modułowe, jakie oferujemy w Westatre, to budynki oparte na wykonanej z drewnianych belek konstrukcji szkieletowej. Tym, co je wyróżnia, jest, chociażby solidna izolacja, która zapewnia energooszczędność, a także możliwość ewentualnej rozbudowy przy zastosowaniu dodatkowych modułów. Domy w konstrukcji szkieletowej to przyszłość budownictwa. Postaw na innowacyjne rozwiązania, ciesząc się wymarzonymi czterema kątami już dziś!

Dlaczego warto zainwestować w dom modułowy?

Szkieletowy dom to przede wszystkim gwarancja szybkiej budowy, ponieważ zwykle jego montaż trwa maksymalnie kilka dni. Do zalet tego rodzaju konstrukcji należą dobre właściwości termoizolacyjne, co ma znaczenie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ponieważ pozwalają zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Nie bez znaczenia jest też możliwość stawiania domów w konstrukcji szkieletowej o dowolnej porze roku, ponieważ wiąże się ono z wykonywaniem tzw. prac suchych, które mogą być realizowane również przy niskich temperaturach (w przeciwieństwie do m.in. związanego z budownictwem tradycyjnym tynkowania). Domy szkieletowe z płaskim dachem czy też klasycznym dachem dwuspadowym są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla Klientów, którzy nie lubią załatwiać zbędnych formalności, ponieważ w przypadku małego metrażu nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę.

Najlepsze domy szkieletowe? Tylko w Westatre!

Jeżeli modułowy dom mieszkalny jest czymś, o czym marzysz, mamy dla Ciebie świetną ofertę, obok której z pewnością nie przejdziesz obojętnie. Jako specjaliści Westatre gwarantujemy terminowość realizowanych zleceń, przejrzyste warunki cenowe, wysoką jakość wykonania, minimum formalności oraz 3-letnią gwarancję. Chciałbyś postawić na swojej działce dom szkieletowy z płaskim dachem? Skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!