Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy z antresolą

Jeżeli Twoim marzeniem jest wybudowanie niewielkiego domu na posiadanej działce, np. nad morzem lub w górach, nie chcesz starać się o pozwolenie na budowę i dysponujesz ograniczonym budżetem, to mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dom modułowy z antresolą pozwoli Ci cieszyć się zaletami budynku jednorodzinnego, a jednocześnie nie wymaga dużych nakładów finansowych. W WESTA TRE oferujemy konstrukcje całoroczne o powierzchni od 35 do 70 m², które produkujemy w całości w naszej firmie, a następnie w modułach przewozimy we wskazane miejsce i montujemy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Antresola - praktyczne rozwiązanie w domu modułowym

Jeżeli marzysz o dużym salonie i domu, w którym parter będzie stanowił część reprezentacyjną, z pewnością nie chcesz, aby sypialnia znalazła się właśnie w tej części. Praktycznym rozwiązaniem w takim wypadku będzie umieszczenie łóżka w antresoli, czyli na otwartym piętrze. Taka konstrukcja pozwoli również oszczędzić miejsce przy niewielkim metrażu, np. w przypadku domu na działce i optymalnie wykorzystać kubaturę budynku. Jednocześnie da to możliwość aranżacji otwartego salonu aż po sam dach. Jeżeli zastanawiasz się, co jeszcze możesz umieścić w antresoli, to rozwiązań jest naprawdę wiele. W tej części domu modułowego doskonale będzie wyglądała zarówno sypialnia, jak i gabinet, regały na książki, a nawet - prywatna biblioteka.

Dom modułowy z antresolą z ekologicznych materiałów od WESTA TRE

Wszystkie nasze domy modułowe - w tym również te z antresolą budowane są z ekologicznego drewna. To sprawia, że nie tylko nie szkodzą środowisku, ale teŻ pięknie komponują się z otaczającą je przyrodą. Jeżeli zdecydujesz się na antresolę, możesz z jej poziomu podziwiać dodatkowo piękne widoki za oknami z ulubioną książką w dłoni lub budząc się do rano w wygodnym łóżku. Skontaktuj się z WESTA TRE, a my wybudujemy dla Ciebie w kilka tygodni dom, o jakim zawsze marzyłeś!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!