Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy mieszkalny

Marzysz o tym, by zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnym, cichym otoczeniu przyrody? Posiadasz własną działkę budowlaną, którą chcesz mądrze zagospodarować? A może zależy Ci na tym, by szybko wprowadzić się do nowego lokum? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której znajdziesz projekty i kompleksowe wykonanie domów modułowych mieszkalnych.

Jak powstanie Twój dom modułowy mieszkalny?

Pierwszym krokiem jest dopasowanie wielkości projektu domu do dostępnego metrażu działki oraz indywidualnych oczekiwań i potrzeb przyszłych mieszkańców. Następnie projektujemy dom parterowy albo piętrowy z uwzględnieniem dobrych praktyk architektonicznych. Po zatwierdzeniu planów wykonujemy moduły w naszym zakładzie produkcyjnym. Gotowe elementy następnie transportowane są na plac budowy, gdzie w błyskawicznym tempie zostają zamontowane. Cała realizacja może zamknąć się nawet w 2 miesiącach — takie tempo jest wręcz niemożliwe do zrobienia w przypadku domów murowanych.

Jakie zalety mają modułowe domy mieszkalne?

Jedną z największych zalet domów modułowych jest ich cena. Koszt wyprodukowania modułów oraz ich zamontowania na działce w przypadku projektu o powierzchni około 100 metrów kwadratowych jest niemal identyczny, co cena 60-metrowego mieszkania w Poznaniu (i to w dzielnicy peryferyjnej). Oprócz tego technologia pozwala zastosować szereg rozwiązań ekologicznych, energooszczędnych oraz poprawiających warunki w pomieszczeniach (np. wykorzystanie ścian otwartych dyfuzyjnie). Projekt, w tym metraż domu, dopasujesz ściśle do swoich potrzeb — stawiamy domy już od 35 metrów kwadratowych. Dzięki modułowej konstrukcji można z łatwością opracować optymalny układ funkcjonalny zarówno dla singla, pary, jak i rodziny z dzieckiem. Chcesz niewielkim nakładem finansowym zbudować dom pod miastem? A może prowadzisz ośrodek wypoczynkowy, w którym chcesz powiększyć bazę dostępnych domków gościnnych w górach, nad morzem bądź nad jeziorem? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia projektów i do kontaktu — stworzymy dom modułowy mieszkalny precyzyjnie odpowiadający na Twoje oczekiwania!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!