Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy — Wrocław

Domy szkieletowe to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie budownictwa, które jasno pokazuje, że tradycyjne podejście w tym zakresie nie zawsze jest najlepsze. W przeciwieństwie do typowych metod budowy na placu domy modułowe są prefabrykowane, a gotowe elementy transportowane na miejsce przeznaczenia, gdzie są gotowe do montażu. Naszym Klientom proponujemy niewymagające pozwolenia na budowę całoroczne domy szkieletowe o metrażu od 35 do 70 m2. Co ważne, oprócz stawiania budynków z gotowych projektów jesteśmy otwarci również na indywidualne wymagania, wprowadzając potrzebne poprawki zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Jakie są zalety domów modułowych?

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu konstrukcji na terenie Wrocławia i okolic. Z czego wynika tak duże zainteresowanie budownictwem szkieletowym? Technologia ta gwarantuje przede wszystkim nieporównywalnie krótki czas budowy, co pozwala cieszyć się wymarzonymi czterema kątami nawet w kilka miesięcy. Elementy konstrukcyjne używane w budownictwie modułowym są produkowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, co nie tylko pozwala je dostosować do indywidualnych potrzeb, ale minimalizuje też ewentualne wady i usterki. Nie bez znaczenia jest również to, że domy modułowe są projektowane z myślą o wysokiej efektywności energetycznej — dobra izolacja, solidna stolarka okienna czy efektywne systemy ogrzewania pozwalają znacznie obniżyć finalne koszty eksploatacyjne.

WESTA TRE — budownictwo szkieletowe na terenie Wrocławia, ale nie tylko

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na nowoczesne podejście oraz niezawodne, spójne z klimatem i potrzebami Klientów rozwiązania. Wierzymy, że budownictwo modułowe to przyszłość, a zarazem nieunikniony etap ewolucji stawiania domów. W związku z tym oferujemy całoroczne domy modułowe — solidne, ekologiczne, a zarazem gotowe do zamieszkania nawet w dwa miesiące. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat technologii szkieletowej? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje obawy, odpowiadając na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!