Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe 35m2

Małe domy modułowe całoroczne — 35 m² i 70 m²

Domy modułowe, których komponenty przygotowywane są w zakładzie, a łączone ze sobą na miejscu budowy, cieszą się coraz większą popularnością. Produkcja i montaż takiego prefabrykowanego obiektu nie zajmuje wiele czasu w porównaniu z budową domu murowanego, a jedyne zaawansowane prace budowlane związane są z wylewaniem stóp lub płyty fundamentowej oraz doprowadzeniem instalacji wodnej i elektrycznej. Decydując się na mały dom modułowy, na przykład o powierzchni nie przekraczającej 35 m² nie potrzeba też pozwolenia na budowę czy zatrudniania kierownika budowy, dzięki czemu wymarzonym domem — funkcjonalnym, przytulnym i energooszczędnym — można cieszyć się już w 2 miesiące!

Dom modułowy 35 m² lub 70 m² — dlaczego warto zainwestować w domy modułowe?

Modułowe domy powstające w drewnianej konstrukcji szkieletowej to doskonała propozycja dla osób, które w krótkim czasie chcą stać się właścicielami nowoczesnego, ekologicznego obiektu spełniającego wysokie standardy dotyczące izolacyjności budynków. Ich budowa nie jest uzależniona od pory roku czy warunków atmosferycznych, nie wymaga pilnowania i zatrudniania kierownika budowy czy dopełniania wielu formalności, a dzięki najnowszym technologiom, mogą być energooszczędne i ekologiczne.

Mały dom, wiele możliwości: designerski dom modułowy 35 m²

Dom modułowy całoroczny o powierzchni 35 m² dla wielu osób może wydawać się bardzo mały, jednak dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu pomieszczeń oraz aranżacji, może być wygodny w użytkowaniu i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Stosując sprawdzone metody i sposoby, bez problemu można nawet na tak niewielkim metrażu stworzyć niezbędne w codziennym życiu strefy — kuchenną, jadalnianą, wypoczynkową i sypialnianą. Jesteś zainteresowany projektem całorocznego domu modułowego? Skontaktuj się z nami!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!