Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Gotowe domy modułowe do 100 m2

Marzenia o własnym, przestronnym domu, który będzie nie tylko komfortowym, bezpiecznym miejscem dla nas i naszych bliskich, ale również pozwoli na stworzenie przytulnej, stylowej przestrzeni, często bywają trudne do spełnienia. Wynika to między innymi z bardzo wysokich cen nieruchomości, skomplikowanych formalności dotyczących budowy czy długiego czasu oczekiwania na jej zakończenie. Nie oznacza to jednak, że zamieszkanie w wymarzonym miejscu jest nieosiągalne. W firmie Westatre zajmujemy się bowiem przygotowywaniem, a następnie realizacją projektów domów modułowych o powierzchni nawet do 100 m2.

Ekologiczne, nowoczesne domy modułowe do 100 m2

Specjalizujemy się w opracowywaniu, a następnie — we współpracy z zaufanymi fachowcami — realizacji projektów domów modułowych o metrażu sięgającym do 100 m2. Budynki tego rodzaju przygotowywane są w formie gotowych prefabrykatów dostarczanych na działkę wskazaną przez Klienta, gdzie są składane. W rezultacie uzyskujemy obiekt znakomicie sprawdzający się nie tylko jako domek idealny na weekendowe lub wakacyjne wyjazdy, ale również całoroczne. Nasze domy modułowe wykonywane są bowiem z najwyższą starannością, z zastosowaniem solidnych, nowoczesnych, ekologicznych materiałów gwarantujących trwałość oraz doskonałe parametry termoizolacyjne.

Całoroczne domy modułowe od Westatre

Zalety naszych domów modułowych do 100 m2 to między innymi mniejsze koszty eksploatacyjne, ekologiczność oraz trwałość. Stanowią zatem idealny wybór dla osób, które marzą o własnych czterech ścianach, ale obawiają się albo nie mogą sobie pozwolić na budowę tradycyjnego budynku z uwagi na wysokie koszty lub długi termin realizacji. Ponadto każdy projekt domu przygotowujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, tak aby spełniać wszystkie potrzeby naszych Klientów pod względem funkcjonalności, wygody i estetyki. Postaw na gotowe budynki modułowe do 100 m2 od Westatre!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!