Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe 90m2

Przestronny dom wolnostojący dla całej rodziny, którego budowa potrwa zaledwie 2 miesiące? Dzięki firmie Westatre jest to możliwe! Zajmujemy się opracowywaniem, a następnie realizacją projektów szkieletowych budynków mieszkalnych o powierzchni 90m2. Nasze domy modułowe składają się z przygotowanych wcześniej elementów, które dostarczamy na wskazaną przez Ciebie działkę i przystępujemy do budowy. W efekcie zyskasz eleganckie, solidne, a przede wszystkim komfortowe mieszkanie dla siebie oraz bliskich.

Ekologiczne domy modułowe od Westatre

Zależy nam na tym, aby pomóc Ci w stworzeniu wygodnej, bezpiecznej przestrzeni, dlatego oferujemy budowę domów modułowych o powierzchni 90m2, udowadniając jednocześnie, że realizacja takiej inwestycji nie musi być czasochłonna ani wiązać się z mnóstwem stresu. Przygotowujemy projekty budynków zgodnie z indywidualną wizją Klienta, proponując nowoczesne, ekologiczne, a także energooszczędne rozwiązania i gwarantując doskonałą jakość materiałów przekładającą się na znakomitą solidność domu.

Piękny dom modułowy 90m2 w niebanalnym stylu

Decydując się na dom modułowy o metrażu 90m2 w naszej firmie, możesz być pewien nie tylko jego trwałości, szybkiej realizacji, a także niezawodnych rozwiązań. Projektowane przez Westatre budynki wyróżnia też elegancki styl, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów — doskonale wiemy bowiem, że estetyka ma ogromne znaczenie zarówno jeśli chodzi o fasadę, jak i wnętrza. Proponujemy więc wykończone domy modułowe 90m2 w różnorodnych opcjach — poznaj nasze projekty!

Całoroczne domy modułowe o powierzchni 90m2

Niezależnie od tego, czy marzysz o pięknym domu z tarasem i przestronnym salonem, czy chcesz postawić na miejsce, w którym będziesz mógł spędzać wakacje z najbliższymi, czując się równie komfortowo, co we własnym mieszkaniu, nasza propozycja to idealny wybór dla Ciebie. Domy modułowe 90m2 są wykonywane z najwyższą starannością i będą służyć Ci przez bardzo długi czas. Zapraszamy do kontaktu z Westatre!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!