Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Gotowy dom modułowy

Jeśli marzysz o funkcjonalnym, nowoczesnym domu, który wpisuje się w ideę budownictwa energooszczędnego – postaw na ekologiczne domy modułowe. Budowa takich obiektów nie wymaga wysokich nakładów czasowych i finansowych, nie wymaga również dopełniania wielu formalności czy uzyskiwania pozwoleń na budowę.

Podstawą proponowanych przez nas rozwiązań są prefabrykaty, które powstają w naszym zakładzie w Zielonej Górze z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów gwarantujących przyjazny mikroklimat, wysoką izolację oraz komfort użytkowania. Elementy konstrukcyjne gotowych domów modułowych charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termicznymi, sztywnością, odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz wytrzymałością. Odpowiednio zabezpieczone nie ulegają uszkodzeniom, odkształceniom czy pęknięciom.

Gotowy dom modułowy dla wymagających

W porównaniu do budowy tradycyjnych, murowanych obiektów, gotowe domy modułowe wznoszone są o wiele szybciej. Ich montaż może odbywać się o każdej porze roku, bez względu na warunki pogodowe. Technologia szkieletowa zapewnia również o wiele większą precyzję wykonania obiektu – wszelkie elementy konstrukcyjne powstają bowiem w warunkach fabrycznych z wykorzystaniem nowoczesnych programów komputerowych i maszyn, pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców.

Nowoczesne domy modułowe – gotowe obiekty oparte są na konstrukcji szkieletowej wykonanej z drewnianych belek dwuteowych Steico

W Westatre tworzymy gotowe domy modułowe łączące nowoczesny design, ekologiczne rozwiązania, funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Realizujemy projekty domów modułowych parterowych i piętrowych o różnej powierzchni, na przykład 35, 70, 90 czy 100 m2. Gwarantujemy kompleksowe usługi od opracowania projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, po wszelkie działania związane z montażem.

Postaw na innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne dla środowiska rozwiązania, ciesząc się wymarzony domem!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!