Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy energooszczędny

Nowoczesny dom modułowy energooszczędny

Zakup własnego domu to dla większości spełnienie marzeń. Tradycyjne budownictwo jest jednak dość kosztowne i czasochłonne. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się domy, które można w prosty i szybki sposób postawić na działce. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest również koszt zbliżony do budownictwa konwencjonalnego. Najważniejsze jednak wydaje się przyszłe użytkowanie. Przy rosnących rachunkach za energię elektryczną dom modułowy energooszczędny będzie świetnym wyborem na lata.

Dom modułowy energooszczędny – cechy i zalety

Koszt budowy domu modułowego jest zbliżony do tego wykonanego w technologii murowanej. W perspektywie widać jednak, że wartość takiej inwestycji rośnie, a eksploatacja jest tańsza. Nieskomplikowana bryła i konstrukcja dachu oraz mniejsze od większości tradycyjnych budynków wymiary sprawiają, że ma on więcej zalet. Dzięki zastosowaniu prefabrykatów dom również jest znacznie szybszy w budowie. Czas realizacji inwestycji dzięki ograniczeniu formalności bardzo się skraca. Materiały użyte do produkcji są starannie wyselekcjonowane i cechują się wysoką jakością.

Zastosowanie odpowiednich rozwiązań sprawia, że dom modułowy energooszczędny jest ekologiczny i wytrzymały. Różnorodność dostępnych projektów i wykończenia daje możliwość dostosowania budynku do potrzeb i oczekiwań Klienta. Warto zapoznać się z ofertą rozwiązań modułowych bezpośrednio na stronie producenta Westrate. Dzięki temu można przekonać się, że dom z prefabrykatów stać się może nowoczesną stodołą, tradycyjnym domem czy domkiem letniskowym.

Dom modułowy energooszczędny – co to oznacza?

Dom modułowy energooszczędny ma być przede wszystkim rozwiązaniem pozwalającym obniżyć koszty eksploatacji. Budynek taki posiada znacznie lepszą izolację termiczną o określonej grubości. Dodatkowo zbudowany jest z drewna wysokiej jakości, a środek jest wykończony płytą gipsową. Strata ciepła zostaje znacznie ograniczona, co z kolei przekłada się na rachunki za energię elektryczną. Zaletą budownictwa energooszczędnego jest utrzymanie optymalnej temperatury, nie tylko w okresie zimy, ale przez cały rok.

Dom modułowy energooszczędny oprócz swej ekonomicznej funkcji izoluje hałasy i zapewnia domownikom komfort akustyczny. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i szczelności budynku. Posiadanie domu modułowego w dłuższej perspektywie jest korzystniejsze niż budowa w konwencjonalnej technologii. Odpowiednie rozwiązania zaprojektowane przez specjalistów z Westrate, pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji. Taki budynek będzie trwały, ciepły i jednocześnie atrakcyjny wizualnie.

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!