Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe 70m2

Dom modułowy całoroczny — 70 m2 powierzchni zabudowy

W naszej ofercie znajdziesz m.in. domy modułowe całoroczne, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Bez zbędnej papierologii możesz rozpocząć inwestycję we własny kąt lub przestrzeń do wypoczynku! Jeśli planujesz postawić z nami dom mieszkalny, wygodę zapewni już 70 m2 powierzchni zabudowy.

Wyposażony dom modułowy bez pozwolenia 70 m2

Naszym Klientom dajemy możliwość modyfikowania projektów wedle własnych potrzeb. Podczas omawiania szczegółów realizacji inwestycji możesz wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania — dzięki temu w 2 miesiące otrzymasz dom, o którym zawsze marzyłeś. Na 70 m2 powierzchni zabudowy składają się sanitariaty oraz pokoje, w których z powodzeniem zaczniesz realizować marzenia o komforcie całej rodziny. Część dzienną wyraźnie oddzielono od pomieszczeń sypialnych, co zapewnia wygodę przebywania w domu modułowym.

Drewniany dom modułowy parterowy

Większość używanych przez nas materiałów to produkty wykonane z wysokogatunkowego drewna konstrukcyjnego. Cały proces przygotowania prefabrykatów odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ekologiczne domy modułowe parterowe to nie tylko szybki sposób na spełnienie marzeń o własnym M, ale również wspaniała alternatywa budownictwa tradycyjnego. Niektóre projekty wykonaliśmy z myślą o braku pozwolenia na budowę, dlatego nawet własny pomysł zrealizujesz bez komplikacji. Trwały dom o powierzchni zabudowy 70 m2 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Domy modułowe od WESTATRE — zaufaj doświadczeniu

Zespół fachowców WESTATRE zapewnia nam najwyższą jakość wykonywanych usług — zarówno na etapie projektu, jak i wykonawstwa inwestycji. Dostarczamy naszym Klientom wygodne, trwałe i energooszczędne domy modułowe, nieustannie ciesząc się zaufaniem Kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!