Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy piętrowy

Naszym celem w WESTATRE jest tworzenie ekologicznych, funkcjonalnych, energooszczędnych domów modułowych o konstrukcji szkieletowej. Dzięki doświadczeniu, monitorowaniu trendów budowlanych oraz korzystaniu z najlepszych materiałów i surowców, jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesny, trwały i wygodny dom, zgodny z wymaganiami oraz oczekiwaniami Klientów.

Zalety domów modułowych z poddaszem

Całoroczne domy modułowe z poddaszem użytkowym wykonane z prefabrykatów to świetna, tańsza alternatywa dla obiektów stawianych tradycyjnymi metodami. Ich wybudowanie nie wymaga pozwolenia na budowę czy zatrudniania kierownika budowy, a całość prac można wykonać bez względu na warunki atmosferyczne. Domy modułowe składają się z określonych komponentów oraz gotowych części, które szybko i sprawnie montowane są na miejscu budowy, na specjalnie przygotowanych fundamentach (wylewanie stóp lub płyty fundamentowej to jedyne prace mokre, jakie należy wykonać). Materiały użyte do produkcji modułów są naturalnego pochodzenia i dobrane są w taki sposób, aby spełniały standardy dotyczące izolacyjności budynków. Dzięki zaawansowanej technologii i oszczędności energii, dom prefabrykowany może być zbudowany jako pasywny, energooszczędny lub niskoenergetyczny, wyposażony w odnawialne źródła energii. W zależności od wybranego projektu, może być gotowy do zamieszkania już w 2 lub 3 miesiące od rozpoczęcia prac!

Przestronny i przytulny dom modułowy z antresolą — spełnimy Twoje marzenia!

Korzystając z naszych usług, masz gwarancje otrzymania funkcjonalnego, nowoczesnego domu w drewnianej konstrukcji szkieletowej bez niespodzianek związanych z nieprzewidzianymi kosztami. Domy produkujemy indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od jego potrzeb czy wybranych wariantów wykończenia i wyposażenia obiektu. Dajemy gwarancję stałej, atrakcyjnej ceny, wysokiej jakości oraz ustalonego terminu dostawy. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!