Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Gotowe domy modułowe pod klucz

Dom modułowy pod klucz

Drewniane domy szkieletowe, czyli tak zwane modułowe to idealna propozycja nowoczesnego, a przy tym ekologicznego budynku mieszkalnego. Najwyższej jakości materiały, takie jak dwuteowe belki zapewniają nie tylko solidną konstrukcję, ale również energooszczędność. Dzięki doskonałej termoizolacji gotowe domy modułowe pod klucz znakomicie nadają się jako domy całoroczne, a przy tym są ekonomiczne w utrzymaniu. Sprawdzą się więc rewelacyjnie zarówno u dużej rodziny, jak i pary czy pojedynczej osoby. Szukasz firmy, która zajmuje się realizowaniem takich projektów? Zapraszamy do Westatre!

Szybka realizacja i fachowe doradztwo: domy modułowe pod klucz

Jako profesjonaliści działamy kompleksowo — tworzymy od podstaw indywidualne projekty drewnianych domów modułowych na zamówienie. Oferujemy nie tylko szybką realizację, ale przede wszystkim możliwość fachowych i szybkich konsultacji.Bardzo chętnie wykonujemy wszelkie projekty, krok po kroku tworząc komfortowe, a także przestronne wnętrza. Nasze działania konsultujemy z Klientem, dzięki czemu zyskujesz możliwość zaangażowania się w cały proces. Z Westatre masz pewność najwyższej jakości usług oraz trzyletnią gwarancję na każdą realizację, a przy tym nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów — cena naszych domów modułowych jest ustalana już na początkowym etapie tworzenia planu. Na specjalne życzenie możemy również wykonać domy pod klucz.

Dom modułowy – cena pod klucz

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nie będą musieli martwić się o długotrwałe prace budowlane, wymagające ogromnych nakładów finansowych. Budujemy konstrukcje szkieletowe od podstaw— odbierając zrealizowany projekt, otrzymujesz gotowy dom modułowy, który możesz wykończyć według własnej koncepcji. Drewniane domy całoroczne wykonane z naturalnych materiałów, przyjaznych dla środowiska stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych budynków — sprawdź naszą szeroką ofertę cen i przekonaj się sam!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!