Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe – Śląsk

Wyobraź sobie, że jutro czeka na Ciebie przeprowadzka do nowego, własnego domu w spokojnej okolicy pod miastem. Czujesz ekscytację? Chcesz natychmiast spakować rzeczy swoje oraz bliskich i wyruszyć na działkę? W WESTA TRE proponujemy rozwiązania, dzięki którym ta wizja już wkrótce może stać się rzeczywistością. Zajmujemy się bowiem dostarczaniem, a także wznoszeniem korzystnych cenowo domów modułowych składających się z prefabrykowanych części. Klientów ze Śląska zapraszamy do poznania szczegółów oferty!

Całoroczne domy modułowe z najwyższej jakości materiałów

Jedną z największych zalet naszych domów modułowych jest wyjątkowo szybki proces ich budowy, ponieważ w trakcie prac nie czekamy na dostawy materiałów, wyschnięcie posadzek czy tynków. Poza tym aspektem obiekty cenione są także z powodu:

  • najwyższej klasy materiałów – budynki wykonane są z tworzyw o doskonałych parametrach, dlatego mają niezawodną izolację termiczną, co oznacza, że przystosowane są do polskich warunków klimatycznych, a przebywanie w nich jest równie komfortowe latem, jak i zimą,
  • możliwości dopasowania projektów – w zależności od potrzeb Klientów oferujemy gotowe plany domów modułowych, ale także zachęcamy do ich modyfikacji, dzięki której obiekty w pełni spełniają potrzeby właścicieli,
  • mniejszych wymagań formalnych – większość oferowanych nieruchomości nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, ogranicza to konieczność odbywania czasochłonnych wizyt w urzędach.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby w zaledwie kilka miesięcy móc cieszyć się osobistym domem modułowym na Śląsku, w którym znajdziesz pożądany spokój oraz komfort!

Nowoczesne domy modułowe dla Klientów prywatnych oraz biznesowych

Gotowe domy modułowe znajdujące się w ofercie WESTA TRE wyróżniają się nie tylko starannym wykończeniem, ale także nowoczesnym designem. To rozwiązania idealne dla osób pragnących posiadać własny kąt z urokliwym ogródkiem albo weekendowy azyl położony w otoczeniu natury. Poza tym polecamy je również inwestorom, w tym też właścicielom działek lub ośrodków nad jeziorem, morzem bądź w górach, gdzie nie brakuje chętnych do wynajmu nieruchomości. Wykorzystaj potencjał swojego gruntu na Śląsku – postaw na nim dom modułowy, w którym aż chce się przebywać!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!