Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy: Wielkopolska

To, na jaką nieruchomość w danym budżecie możemy sobie pozwolić, zależy od kilku czynników, w tym lokalizacji (im większa miejscowość i bliskość centrum dużego miasta, tym drożej) oraz technologii budownictwa. Mając do dyspozycji na przykład 500 tysięcy złotych, można kupić 50-metrowe mieszkanie w Poznaniu albo wybudować piękny dom na sporej działce w małej gminie. To otwiera mnóstwo możliwości — przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w dom modułowy w Wielkopolsce!

Na czym polega technologia wykonawstwa domów modułowych?

W technologii modułowej większość pracy nie odbywa się na placu budowy, ale w zakładzie produkcyjnym. Powstają w nich gotowe prefabrykaty, czyli całe elementy konstrukcyjne, które następnie zostają przetransportowane na miejsce i tam zmontowane. Ściany modułów (w tym także dachy) składają się z 7 warstw materiałów o różnych właściwościach. Dzięki temu w znacznie krótszym czasie i z mniejszym nakładem finansowym uzyskuje się efekt tego samego komfortu, na który w technologii murowanej trzeba czekać nawet rok czy dwa lata. Przekonaj się, że budowa Twojego wymarzonego domu może trwać o wiele krócej. Sprawdź szczegóły oferty projektowania i wykonawstwa domów modułowych na terenie Wielkopolski.

Budowa domu modułowego w Wielkopolsce

Podobnie jak w przypadku budowy domu w tradycyjnej technologii, budownictwo modułowe pozwala dopasować projekt funkcjonalny do potrzeb, oczekiwań oraz budżetu. Proponujemy zarówno parterowe, jak i piętrowe budynki mieszkalne (całoroczne). Oznacza to, że jest to sposób nie tylko na ustawienie domku letniskowego nad jeziorem czy w górach, ale na budowę nowego lokum dla całej rodziny. Wielkość modułów zaczyna się już od 35 metrów kwadratowych, stawiamy też obiekty o powierzchni 70 metrów, ale istnieje także możliwość realizacji projektu przekraczającego 100 m². Dom można ustawić na stopach fundamentowych, ławach, jak również na pełnym fundamencie, który jeszcze lepiej ustabilizuje konstrukcję. Przekonaj się, że w cenie małego mieszkania w Poznaniu możesz mieć duży dom w innej części Wielkopolski, np. w okolicach Kalisza, Leszna, Nowego Tomyśla, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna, Gniezna czy Pleszewa. Skontaktuj się z nami, by wybrać projekt domu modułowego pasującego do metrażu i układu działki budowlanej, a już za kilka miesięcy zamieszkasz pod nowym adresem!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!