Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

FAQ

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nasze domy produkowane są w zakładzie i dostarczone w uzgodnionym stanie na działkę Klienta. Proces ten trwa do dwóch miesięcy a sam montaż odbywa się w ciągu jednego dnia.

Wybierz odpowiadający Ci projekt i skontaktuj się z nami - otrzymasz szczegółową specyfikację oraz wzór umowy.

Prezentowane na stronie ceny dotyczą domu produkowanego w zakładzie. Dostawa i montaż jest wyceniany indywidualnie w zależności od lokalizacji, w której ma stanąć dom.

Nasze domy są produkowane indywidualnie dla każdego Klienta. Już niebawem uruchomimy konfigurator pozwalający wybierać różne warianty wykończenia i wyposażenia domu.

Nasze domy opierają się na konstrukcji szkieletowej z dwuteowych belek firmy Steico. Przestrzeń pomiędzy belkami wypełniona jest izolacją termiczną.

W zakładce Kontakt z nami znajduje się formularz kontaktowy. Możesz też po prostu zadzwonić.

ZALETY DOMÓW Z DREWNA

W związku z tym, że drewno ma zdolność do samoregulacji wilgotności, jest otwarte dyfuzyjnie, stwarza wewnątrz budynku specyficzny mikroklimat, którego nie można uzyskać w innych technologiach budowy. Każdy kto choć raz w życiu był w drewnianym domu, miał okazję poczuć, że w jego wnętrzu panuje inna, przyjemniejsza atmosfera.

Przewagą budowy domu drewnianego nad murowanym jest znacznie krótszy czas jego budowy, może on bowiem powstać nawet w 2 miesiące. Nie ma bowiem konieczności stosowania potrzebnych w przypadku domów murowanych przerw technologicznych. Skrócenie czasu budowy ma nie tylko tę zaletę, że szybciej w nim zamieszkamy, ale także, że znacznie krócej będziemy musieli się w nią angażować.

Dom drewniany ma bardzo dobrą izolację cieplną, dzięki czemu latem do jego wnętrza nie przenika gorące powietrze, a zimą kumuluje on ciepło wewnątrz pomieszczeń. Możemy więc zaoszczędzić na ogrzewaniu domu drewnianego, ponieważ ogrzewamy tylko powietrze wewnątrz niego, a nie tak jak w przypadku domu murowanego, także ściany.

Poza pracami ziemnymi, związanymi z położeniem fundamentów, domy drewniane można budować przez cały rok, także zimą. Co prawda dostępne obecnie technologie umożliwiają także wykonywanie wielu prac związanych z budową domu murowanego zimą, ale zazwyczaj wiąże się to z zastosowaniem chemii, co podnosi koszty i często daje gorsze efekty.

Przebudowa lub rozbudowa domu drewnianego jest znacznie mniej kłopotliwa niż w przypadku budynków murowanych. Łatwiej, bez niszczenia ścian można również wymieniać i rozbudowywać wewnętrzne instalacje.

Wbrew krążącym opiniom właściwie zbudowany dom drewniany jest bardzo trwały i niestraszne mu burze i wichury. Drewno wykorzystywane do jego konstrukcji jest odpowiednio dobierane, dzięki czemu jest odporne, elastyczne i wolno się starzeje. Nowoczesne domy drewniane są także wbrew pozorom ogniotrwałe!

PROCES ZAKUPU DOMU MODUŁOWEGO

Od marzeń do realizacji - 5 niezbędnych kroków

 • Znajdź odpowiednią działkę.
 • Pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić, czy będzie ona odpowiednia do postawienia domu, o którym marzysz.
 • Sprawdź zapisy Miejscowego Planu zagospodarowania Przestrzennego lub jeśli MPZP nie został utworzony, wystąp o określenie warunków zabudowy.
 • W morzu ofert, trudno zdecydować się na konkretną firmę. Pamiętaj, aby sprawdzić wiarygodność producenta. Zwróć też uwagę na to, co zawiera cena oferowanego domu. Czasami pod niską ceną ukrywa się słabej jakości materiał lub brak podstawowych elementów np. instalacji, ocieplenia czy elewacji.
 • Jeżeli jesteś na naszej stronie, to dobrze trafiłeś!
 • Projekt, na który się zdecydujesz powinien w pełni zaspokajać Twoje potrzeby. Chętnie doradzamy na etapie wyboru. Jesteśmy też otwarci na modyfikacje naszych projektów.
 • Możesz skorzystać ze standardowego projektu z naszej oferty, sprawa jest prosta, a dokumentacja gotowa w kilka dni.
 • Możesz przyjść ze swoim projektem, np. zakupionym w internecie. Dostosujemy go, tak aby był odpowiedni dla technologii jaką stosujemy.
 • Możesz zaprojektować dom wg własnego pomysłu. Nasi projektanci z chęcią pomogą w tym przedsięwzięciu.
 • Skompletowaną dokumentację należy złożyć we właściwym urzędzie. W przypadku zgłoszenia musimy poczekać 21 dni. Pozwolenie na budowę powinno zostać wydane w terminie 65 dni od złożenia kompletnego wniosku.
 • Po Twojej stronie jest doprowadzenie mediów do działki oraz przygotowanie odpowiednich fundamentów (stóp lub płyty).
 • W naszej fabryce wyprodukujemy odpowiednie moduły domu i w ustalonym terminie przywieziemy je na Twoją działkę. Montaż potrwa od jednego do kilku dni w zależności od wybranego projektu.
realizacja
realizacja
realizacja