Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Ekologiczne domy modułowe

W Westatre specjalizujemy się w tworzeniu energooszczędnych, funkcjonalnych, nowoczesnych i ekologicznych domów modułowych. To gotowe, całoroczne obiekty wykonane z zastosowaniem technologii szkieletowej i prefabrykatów, co zapewnia ich szybki montaż w miejscu dostawy niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Zaletą naszych domów jest również to, że ich budowa nie wymaga załatwiania wielu formalności i pozwoleń – realizacja może odbyć się w dogodnym dla Klienta terminie.

Nowoczesny, ekologiczny dom modułowy w technologii prefabrykowanej

Świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń ekologicznych stale rośnie. Coraz więcej osób w sposób odpowiedzialny podejmuje decyzje, wybierając rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego, które są niezwykle istotne dla otaczającego nas świata. Jednym z takich rozwiązań są gotowe, ekologiczne domy modułowe tworzone w Westatre z siedzibą w Zielonej Górze. Do produkcji eneroogszednych domów składających się z gotowych modułów wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane drewniane materiały naturalnego pochodzenia oraz inne elementy, które nie stanowią zagrożenia dla przyrody. Wszelkie prace prowadzone są w naszym zakładzie z dbałością o szczegóły z poszanowaniem środowiska i pod nadzorem doświadczonych, wykwalifikowanych inżynierów, dzięki temu mamy gwarancję, że nasi Klienci otrzymują solidne, ekologiczne i energooszczędne domy na wiele pokoleń.

Czy inwestycja w modułowy dom ekologiczny się opłaca?

Szkieletowy dom modułowy to gwarancja szybkiej budowy – realizacja możliwa jest o wiele szybciej, niż w przypadku budowy tradycyjnego obiektu mieszkalnego. Zaletą jest również wysoki standard wykończenia i funkcjonalność budynków – w zależności od projektu i wybranej wersji można liczyć na estetyczny, komfortowy w użytkowaniu i designerski obiekt. Dom modułowy dzięki optymalnej izolacji cieplnej oraz zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań bez problemu może też stać się domem energooszczędnym, pasywnym lub niskoenergetycznym, który nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko – podczas budowy można wykorzystać odnawialne źródła energii (np. fotowoltaike, pompy ciepła).

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!