Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe

Domek modułowy to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą zrealizować marzenie o własnym kącie, a nie dysponują nakładem finansowym pozwalającym na inwestycję budowaną tradycyjnie. Z oferty prefabrykowanych domów modułowych mogą skorzystać również zarządcy ośrodków wypoczynkowych, którzy chcą poszerzyć ofertę dla wczasowiczów o wynajem całorocznych obiektów mieszkalnych oraz właściciele działek rekreacyjnych przykładający wagę do nowoczesnych rozwiązań i wysokiej energooszczędności domku rekreacyjnego.

Dom modułowy — gotowy projekt lub spersonalizowana konstrukcja

Korzystając z naszej oferty, możesz wybrać gotowy projekt domu modułowego lub stworzyć przestrzeń w pełni zindywidualizowaną. Każdy z proponowanych schematów domków zawiera wydzieloną przestrzeń dzienną i strefę prywatną, co gwarantuje wygodę wypoczynku oraz zamieszkania przez rodziny z jednym dzieckiem. Na 35 m2 zmieściliśmy wszystko, co pozwala na ergonomiczne użytkowanie domu. Budujemy również obiekty mieszkalne o powierzchni zabudowy 70 m2 i większe.

Najtańsze domy modułowe — nowoczesne, ekologiczne budownictwo

Wysoka jakość materiałów drewnianych do budowy domów modułowych ciągle idzie w parze z przystępną ceną. Czas postawienia takiego domu to około 2 miesiące — znacznie krócej, niż ma to miejsce w przypadku technologii tradycyjnej, gdzie doprowadzenie inwestycji do stanu deweloperskiego zajmuje nawet kilka lat. Oferowane przez nas projekty obejmują nowoczesne materiały termoizolacyjne i dopasowaną stolarkę okienną — dzięki temu całoroczne użytkowanie domu jest niezwykle ekonomiczne.

Domy modułowe — tanie i praktyczne

Marzysz o własnym domu? Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy szybką i rzetelną wycenę inwestycji — koszt montażu i transportu zależy między innymi od odległości dzielącej działkę Klienta od siedziby WESTATRE. Zapraszamy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!