Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Fundamenty

W ramach naszej oferty Klienci mogą skorzystać z usługi wykonania fundamentów dla domów modułowych. Fundamenty to niezwykle ważny element budynku, zapewniający jego trwałość i stabilność. Dlatego zależy nam na tym, aby były one wykonane zgodnie z wymaganiami i odpowiednio dopasowane do warunków gruntowych oraz charakterystyki budynku.Wszystko po to, aby Inwestorzy mogli czuć się pewnie i komfortowo na każdym etapie budowy.

W zależności od indywidualnych potrzeb, stosujemy trzy rodzaje fundamentów:

Stopy fundamentowe są stosowane dla budynków rekreacji indywidualnej (takich jak altany czy małe domy letniskowe).

 

Ławy fundamentowe stosujemy dla domów jednorodzinnych i budynków użytkowych. Spód ław powinien być posadowiony poniżej poziomu przemarzania gruntu. Głębokość ta różni się w zależności od regionu.

 

Płyta fundamentowa to kolejny rodzaj fundamentów, który stosujemy w przypadku trudnych warunków gruntowych lub wznoszenia budynków charakteryzujących się dużymi obciążeniami. Płyta fundamentowa jest konstrukcją, która rozprowadza ciężar budynku równomiernie na większej powierzchni.

 

 

Dobór rodzaju fundamentów jest uzależniony od wielu czynników, takich jak rodzaj budynku, jego wielkość oraz właściwości gruntu. Dlatego tak ważne jest, aby fundamenty były zaprojektowane i wykonane przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę techniczną w tym zakresie. WESTA TRE oferuje kompleksowe usługi związane z budową fundamentów, co daje gwarancję solidności i bezpieczeństwa.


Co możemy wykonać?