Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Budynki modułowe producent

Solidne budynki modułowe – producent Westatre

Budynki modułowe są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem zarówno w charakterze domów całorocznych nawet o dużej powierzchni, jak i obiektów do okazjonalnego wypoczynku. To solidne, korzystne cenowo i ekologiczne rozwiązanie niemalże dla każdego. Jako producent budynków modułowych możemy zaproponować indywidualne podejście do każdego Klienta, dopasowany do potrzeb projekt oraz jego szybką i solidną realizację. Sprawdź, jakie korzyści daje wybranie naszej oferty.

Jeśli chodzi o budynki modułowe, producent Westatre pozwala na zmianę przekonania inwestorów, że budowa domu musi być wyjątkowo złożonym i stresującym procesem. Dzięki zastosowaniu konstrukcji prefabrykowanych czas konieczny do postawienia funkcjonalnego budynku znacznie się skracaj, a Ty szybciej możesz się cieszyć nowym, wymarzonym miejscem do życia.

Technologia produkcji budynków modułowych

Budynki modułowe od producenta Westatre bazują na drewnianej konstrukcji z prefabrykowanych elementów. Ich cechy szczególne to:

  • – szkielet stworzony z solidnych drewnianych belek dwuteowe Steico,
  • – standardowa izolacja termiczna 20 cm, która pozwala uzyskać optymalną energooszczędność,
  • – spełnianie wymagań stawianych nowym budynkom modułowym – producent dba o każdy detal,
  • – możliwość zamówienia wykończonych modłów.

Każdy z projektów podzielony jest na elementy pozwalające na transport i montaż na wykonanym przez inwestora zgodnie z projektem fundamencie.

Budynek modułowy bezpośrednio od producenta

Stawiając na nowoczesny budynek modułowy od producenta, nadal możesz podkreślić swój indywidualny styl i zadbać o potrzeby. Masz możliwość wyboru wśród wielu projektów, które różnią się stylem, metrażem, funkcjonalnością. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci wybór budynków modułowych i znajdź swój wymarzony dom.

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!