Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy parterowy

Własne cztery kąty są Twoim marzeniem? Jesteś zdecydowany na inwestycję w parterowy dom modułowy? Dobrze trafiłeś! W Westatre specjalizujemy się w technologii budownictwa szkieletowego, która jest naszym zdaniem bardziej efektywna i wszechstronna aniżeli tradycyjnie stosowane w budownictwie metody. Oferowane przez nas parterowe domy modułowe to nowoczesne, komfortowe i stawiane w zaledwie kilka miesięcy budynki, których konstrukcja jest uzależniona od indywidualnych oczekiwań Klientów. Przekonaj się sam!

Dlaczego warto postawić na dom modułowy?

Wśród niekwestionowanych zalet tego rozwiązania należy wymienić przede wszystkim szybkość budowy, ponieważ zwykle parterowe domy szkieletowe są gotowe na działce już w kilka miesięcy. Ponadto większość z nich nie wymaga pozwolenia na budowę, co znacznie ułatwia załatwianie niezbędnych formalności. Domy modułowe to w pełni nowoczesne, tworzone z wysokiej jakości materiałów budynki, umożliwiające całoroczne zamieszkiwanie w nich. Z tego powodu są one coraz częściej wykorzystywane nie tylko do celów rekreacyjnych, ale stanowią też doskonałą alternatywę dla tradycyjnych murowanych domów mieszkalnych.

Parterowy dom szkieletowy Westatre

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferujemy kilka projektów jednopoziomowych domów modułowych, do których możemy wprowadzać poprawki i zmiany. Dlaczego parterowe budynki są naszym zdaniem dobrym rozwiązaniem? Ponieważ są ustawne, kompaktowe, a do tego pozwalają na różnorodną aranżację. Brak schodów znacząco podnosi komfort życia, ułatwia codzienne sprzątanie, a dodatkowo nie stwarza barier dla osób starszych czy młodszych dzieci.

W Westatre zapewniamy terminowość realizowanych projektów oraz wysoką jakość zarówno samych materiałów, jak i obsługi. Oferowane przez nas domy modułowe są całkowicie bezpieczne oraz doskonale dostosowane do warunków strefy klimatycznej, w jakiej znajduje się Polska. Drewniane domy parterowe to bez wątpienia przyszłość budownictwa, postaw na nowoczesne rozwiązania proponowane w Westatre już dziś. Zapraszamy!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!