Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

GRAN

GRAN to projekt, który zyskał dużą popularność ze względu na swoją kompaktową formę oraz ergonomię. Dzięki zastosowaniu modułowej technologii budowy, jest ekonomicznym rozwiązaniem, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb i wymagań.

Projekt ten wyróżnia się doskonale doświetlonym wnętrzem na obu piętrach, dzięki wykorzystaniu dużych przeszkleń. Z jednej strony nadaje to całej bryle nowoczesnego wyglądu, a z drugiej wprowadza do wnętrza dużo naturalnego światła, sprawiając wrażenie przestronności. Dodatkowo, obok budynku znajduje się przestronny taras, który stanowi idealne miejsce na relaks.

GRAN to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność, prostotę oraz minimalizm w architekturze. Jego harmonijna i praktyczna forma oraz wyjątkowa funkcjonalność z pewnością przyciągną uwagę, a zwarte wymiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako domek wakacyjny.

To także projekt, który idealnie wpisuje się w trend budownictwa modułowego, umożliwiając tym samym szybką i ekonomiczną realizację marzeń o własnym domu. A dzięki zaawansowanej technologii modułowej budowy, GRAN jest oszczędny i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych potrzeb i wymagań nabywcy.

Parametry techniczne

  • Powierzchnia zabudowy: 34,68m2

  • Szerokość zabudowy: 3,62m

  • Długość zabudowy: 9,59m

  • Wysokość budynku: 5,40m

  • Ilość kondygnacji: 1

  • Ilość miejsc noclegowych: 4-6

Cena

169 500 zł (Netto)

ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!