Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy całoroczny

Efektowny, energooszczędny i wygodny domek modułowy całoroczny jest rozwiązaniem niemalże dla każdego. Świetny projekt oraz zastosowane technologie pozwalają na aranżację go zarówno jako budynku wypoczynkowego, jak i domu jednorodzinnego. Sprawdź, co cechuje całoroczny dom modułowy od producenta Westatre i dlaczego warto postawić na nasze propozycje.

Komfortowy całoroczny dom modułowy – projekt i gotowe rozwiązania

Proponowany przez nas dom modułowy całoroczny może być wykonany jako jeden z gotowych projektów dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. To świetna propozycja dla Klientów prywatnych, indywidualnych, ale także firm, na przykład właścicieli ośrodków wypoczynkowych. Stylowe domki modułowe całoroczne zapewniają:

  • – komfort,
  • – energooszczędność,
  • – zgodność z wymaganiami dla nowych budynków,
  • – szybką produkcję, stawianie i oddanie do użytku.

Poszczególne moduły, na które podzielony jest domek, mogą być dostarczone wykończone, dzięki czemu cały proces staje się krótszy i prostszy.

Dom modułowy całoroczny w roli domu jednorodzinnego

Warto zaznaczyć, że nasze domy modułowe całoroczne bardzo często wybierane są jako domy jednorodzinne. Gotowe projekty obejmują budynki o różnej powierzchni, także te niewymagające pozwolenia na budowę. Całoroczny dom modułowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących mieć własną przestrzeń do życia, ale nie dysponujących dużym budżetem. To świetna alternatywa dla ciasnych mieszkań w miastach, a także klasycznych obiektów stawianych w tradycyjnej technologii murowanej.

Pomysł na wypoczynkowy domek modułowy całoroczny

Nasze domki modułowe całoroczne są także doskonałym rozwiązaniem jako obiekty wypoczynkowe. Można wykończyć je w taki sposób, by były idealnym miejscem wypoczynku bez względu na porę roku. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów oraz optymalnej izolacji cieplnej uzupełnionej o konstrukcję warstwową, domek modułowy całoroczny jest coraz częstszym wyborem na działki rekreacyjne czy do ośrodków wypoczynkowych.

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!