Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Domy modułowe — Jelenia Góra

Komfortowy, bezpieczny, stylowy, solidny — właśnie taki powinien być idealny dom, który stanie się wyjątkowym miejscem na Ziemi dla nas i naszych bliskich. Czasem jednak trudno jest zrealizować to marzenie z powodu bardzo wysokich kosztów budowy lub zakupu, a także licznych formalności, nierzadko wydłużających cały proces o wiele miesięcy. Istnieje jednak rozwiązanie wszystkich tych trudności — domy modułowe od WESTA TRE. Charakteryzują się one wszystkimi wspomnianymi cechami, realizując w ten sposób marzenia o własnych czterech ścianach Klientów z Jeleniej Góry oraz pozostałych miast w całej Polsce.

Solidny i elegancki dom modułowy w Jeleniej Górze

Budowa domów modułowych jest specjalnością firmy WESTA TRE. Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych tego rodzaju, dzięki czemu przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę gotowych propozycji. Umożliwiamy jednak także dostosowanie projektu domu modułowego do indywidualnych oczekiwań Klienta — doskonale wiemy bowiem, jak ważne jest stworzenie przestrzeni idealnie spełniającej wszystkie wymagania domowników. Nasze budynki przygotowujemy w postaci prefabrykowanych modułów, następnie dostarczamy je we wskazane miejsce i zajmujemy się budową. W rezultacie powstają piękne, całoroczne, solidne domy, spełniające swoje zadanie przez długie lata. Co więcej, wykorzystujemy ściany otwarte dyfuzyjnie, które pozwalają na swobodne wydostawanie się wilgoci na zewnątrz budynku, dodatkowo zwiększając w ten sposób jego wieloletnią trwałość.

Różnorodne projekty energooszczędnych, trwałych domów modułowych

Dom modułowy od WESTA TRE to świetny wybór dla Klientów z Jeleniej Góry i innych miast, którzy marzą o własnym kącie. Jego budowa zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku tradycyjnych budynków — niekiedy nawet 2 miesiące. Co więcej, domy modułowe wykonujemy z niezwykle solidnych, a przy tym ekologicznych materiałów, które dodatkowo gwarantują znakomite parametry energooszczędności. Nasze projekty spełniają też zróżnicowane oczekiwania pod względem metrażu oraz stylu — jesteśmy przekonani, że zadowolą nawet najbardziej wymagających. Marzysz o niewielkim domu bez pozwolenia na budowę? A może o nowoczesnej rezydencji? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!