Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Dom modułowy — Zielona Góra

Realizacja marzenia o własnych czterech ścianach przez wiele osób jest odkładana na później z powodu bardzo wysokich kosztów zakupu lub budowy nieruchomości, trudności z otrzymaniem kredytu, a także licznych formalności, których trzeba dopełnić. Czy oznacza to, że dom dla siebie i najbliższych musi pozostać wizją bliżej nieokreślonej przyszłości? W WESTA TRE udowadniamy, że nie — specjalizujemy się bowiem w wykonywaniu domów modułowych na terenie Zielonej Góry oraz innych miast w całej Polsce. To idealna alternatywa, która wymaga niższych nakładów finansowych, krótszego czasu oczekiwania, a przy tym nie odbiega solidnością od tradycyjnych budynków mieszkalnych.

Budowa domów modułowych w Zielonej Górze

Nasza firma zajmuje się realizacją domów modułowych na zamówienie Klientów z Zielonej Góry, okolic, a także pozostałych miejscowości w całym kraju. To budynki cieszące się coraz większą popularnością z uwagi na niższe koszty niż w przypadku zakupu lub budowy tradycyjnych nieruchomości oraz szybkość ich wykonania, nierzadko trwającą zaledwie 2 miesiące. Każdy dom modułowy składa się z prefabrykowanych modułów, które dostarczamy we wskazane miejsce, a następnie z ich pomocą realizujemy projekt — wybrany z naszej oferty albo indywidualnie uzgodniony z Klientem.

Solidny, elegancki, energooszczędny dom modułowy od WESTA TRE

Szybkość wykonania, a także niższe koszty to niejedyne zalety naszych domów modułowych. Przede wszystkim są to budynki całoroczne, solidne, perfekcyjnie przystosowane do polskich warunków klimatycznych, które idealnie nadają się do zamieszkania na stałe. Oprócz tego domy modułowe często nie wymagają pozwolenia na budowę, są wykonywane z ekologicznych materiałów, a przy tym cechują się znakomitymi parametrami energooszczędności. Wśród szerokiej gamy metraży do wyboru każdy, kto marzy o własnym, trwałym, stylowym mieszkaniu, znajdzie doskonałą propozycję dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Projekty

Zobacz Nasze projekty

  • Wszystkie
  • Do 35m2
  • Do 70m2
  • Powyżej 70m2
ZADAJ PYTANIE

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Chciałabyś się spotkać i porozmawiać o szczegółach? Napisz do nas!