Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Aktualności

WestaTre z wyróżnieniem Gwiazda Branży Ekologicznej

Z ogromną dumą i radością informujemy, że WestaTre została uhonorowana prestiżowym tytułem Gwiazdy Branży Ekologicznej. To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ odzwierciedla naszą głęboko zakorzenioną misję: tworzenie domów modułowych, które są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim przyjazne dla środowiska. To potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w ekologię i zrównoważony rozwój jest doceniane.


Ekologiczne domy modułowe WestaTre

Dbałość o środowisko naturalne oraz szerzenie świadomości o korzyściach, jakie pod tym względem oferuje prefabrykacja to element naszej firmowej misji. Ten światopogląd przekładamy jednak przede wszystkim na nasze domy modułowe. Co sprawia, że powstają w zgodzie z naturą?

Prefabrykacja – ekologiczne budownictwo

Nasze domy modułowe są produkowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, co znacznie ogranicza odpady budowlane i wpływ na środowisko. Prefabrykacja to przyszłość zrównoważonego budownictwa, a my jesteśmy na jej czele.

W prefabrykacji, komponenty domów modułowych powstają w fabryce, co pozwala na precyzyjne wymiarowanie oraz minimalizację odpadów. Dzięki kontrolowanym warunkom produkcji, budynki są szczelne i lepiej izolowane, a montaż, który odbywa się na miejscu na gotowych już elementach konstrukcyjnych znacząco ogranicza transport i emisję CO2.

Dowiedz się więcej: Ekologia w budownictwie – dlaczego warto postawić na dom modułowy na konstrukcji drewnianej? →

Wytrzymała konstrukcja drewniana

Do produkcji domów modułowych wykorzystujemy drewno, materiał odnawialny i ekologiczny, który zapewnia nie tylko wytrzymałość konstrukcji, ale także wspiera zdrowie naszej planety. Nasze domy są dowodem na to, że ekologia może iść w parze z trwałością. Do budowy konstrukcji ścian stosujemy systemy STEICO, które są synonimem ekologicznych rozwiązań w budownictwie. To materiały, które nie tylko chronią środowisko, ale także zapewniają doskonałe parametry izolacyjne.

Dowiedz się więcej: Technologia STEICO. Sprawdź, co wyróżnia nasze domu modułowe na tle innych →

Dodatkowe korzyści dla zdrowia

Nasze domy są wyposażone w system dyfuzyjnie otwartych ścian, które chronią przed pleśnią i grzybami, zapewniając zdrowy mikroklimat w środku pomieszczeń. Elementy konstrukcyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, by powstrzymywać parę wodną przed wnikaniem w warstwy izolacyjne ściany. To najlepsza ochrona przed szkodliwym działaniem wilgoci, a jednocześnie gwarancja, że domy modułowe WestaTre stworzą zdrowe warunki życia dla każdego domownika, również dla osób z alergiami.

Dowiedz się więcej: Otwartość dyfuzyjna ścian – co oznacza i dlaczego jest istotna? →

Dziękujemy!

Otrzymanie tytułu Gwiazdy Branży Ekologicznej to dla nas nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim motywacja do dalszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i ekologii. Dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy, że będziemy kontynuować naszą misję tworzenia domów, które są przyjazne zarówno dla ludzi, jak i dla naszej planety.

Jeśli szukasz ekologicznego domu, który spełni Twoje marzenia o komfortowym i zdrowym miejscu do życia, skontaktuj się z nami w WestaTre. Razem możemy zbudować przyszłość, która jest zielona i pełna możliwości.


Data dodania: 2024-01-24 09:57:00
ilość wyświetleń: 1771