Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Aktualności

Technologia STEICO. Sprawdź, co wyróżnia nasze domy modułowe na tle innych

Kiedy myślimy o budowie domu, chcemy, aby był on nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim trwały, bezpieczny i ekologiczny. Właśnie takie są domy modułowe WestaTre, które powstają w oparciu o innowacyjny system STEICO. Co wyróżnia tę technologię na tle konkurencji? Oto kilka kluczowych zalet.

 

Ekologia na pierwszym miejscu

Produkty STEICO są wykonane z surowców przyjaznych dla środowiska. Wykorzystanie drewna jako głównego materiału budowlanego sprawia, że domy są bardziej ekologiczne niż tradycyjne. Co więcej, materiały termoizolacyjne STEICO magazynują CO2, a oszczędzając energię na ogrzewanie i chłodzenie budynku, redukują emisję CO2 do atmosfery.

 

Dowiedz się więcej o ekologii w produkcji domów modułowych z drewna: Ekologia w budownictwie. Dlaczego warto postawić dom modułowy na konstrukcji drewnianej? →

dom modułowy drewniany WestaTre

 

Zdrowy mikroklimat w domu

Dzięki technologii otwartych dyfuzyjnie ścian, domy WestaTre zapewniają zdrowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń. Ściany te pozwalają na swobodne odprowadzanie pary wodnej, co zapobiega kondensacji wilgoci i powstawaniu pleśni czy grzybów. Wpływa to nie tylko na komfort mieszkania, ale także na zdrowie mieszkańców.

 

Jak to dokładnie działa? Sprawdź eksperyment, który przeprowadziła firma STEICO na swoim kanale YouTube →

 

Doskonała izolacja termiczna i akustyczna

Domy modułowe WestaTre, dzięki technologii STEICO, charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, czyli tym, czego zawsze oczekujemy od azylu, jakim jest dom. Dla jego właścicieli oznacza to niższe rachunki za ogrzewanie w zimie czy klimatyzację w okresie letnim, a także skuteczną ochronę przed hałasem z zewnątrz.

 

Bezpieczeństwo i trwałość

System STEICO zapewnia nie tylko ekologię i komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Ściany zewnętrzne nośne, wykonane z belek dwuteowych, są niezwykle wytrzymałe. Dodatkowo, materiały STEICO posiadają klasyfikację NRO, co oznacza, że nie rozprzestrzeniają ognia.

 

Więcej na ten temat pisaliśmy we wpisie: Bezpieczeństwo i trwałość domów modułowych na konstrukcji drewnianej – fakty i mity. Sprawdź →

dom modułowy drewniany WestaTre


Energooszczędność

Nowoczesne rozwiązania stosowane w systemie STEICO sprawiają, że domy modułowe WestaTre są energooszczędne. Odpowiednia izolacja termiczna oraz zastosowanie ekologicznych materiałów przekładają się na znaczne oszczędności w kosztach eksploatacji budynku. Szczelność ścian oraz lepszą izolację w domach modułowych zapewnia także proces produkcji - budynki prefabrykowane powstają w kontrolowanych warunkach i nie są narażone na błędy konstrukcyjne, jak w przypadku domów tradycyjnych, które powstają na zewnątrz, w różnych warunkach pogodowych i ukształtowania terenu.

 

Pamiętaj: wybierając dom modułowy WestaTre w technologii STEICO, inwestujesz w przyszłość. Domy te są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim trwałe, bezpieczne i ekologiczne. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania, dbają o środowisko i myślą o przyszłych pokoleniach.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy tu po to, by spełniać Twoje plany i marzenia →


Data dodania: 2023-08-16 14:46:00
ilość wyświetleń: 2163