Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Aktualności

GRAN - dom modułowy 35 m2 z antresolą. Poznaj nasz bestseller

Dom modułowy GRAN to projekt nawiązujący do nowoczesnej architektury skandynawskiej. Jego kompaktowa budowa i zoptymalizowany układ pomieszczeń pozwalają cieszyć się przestrzenią otwartą na naturę. Bez względu na to, czy zamieszkuje go rodzina czy urlopowicze, chcący uciec przed zgiełkiem miasta. Jakie jeszcze ma zalety? Poznaj nasz bestsellerowy projekt GRAN.

 

Domy modułowe – zalety

 

Choć w Polsce ciągle jest stosunkową nową technologią, budownictwo modułowe cieszy się rosnącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ oferuje możliwość szybkiego postawienia domu dla siebie lub pod inwestycję,bez pozwolenia, co oznacza mniej formalności. Oferuje także takie zalety, jak:

 

 • Szybkość realizacji. Elementy domów modułowych są produkowane w fabryce, co znacząco skraca czas budowy. Gdy tradycyjny dom może być budowany przez wiele miesięcy, dom modułowy może być gotowy do zamieszkania w zaledwie kilka tygodni.

 • Ekonomiczność. Budowa w kontrolowanych warunkach fabrycznych minimalizuje straty materiałowe i pozwala na precyzyjne planowanie kosztów. Dlatego domy modułowe często są bardziej przewidywalne pod względem budżetu niż tradycyjne.

 • Ekologia i zrównoważony rozwój. Budownictwo modułowe stawia na ekologiczne materiały i energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu domy te są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również dla kieszeni właścicieli, redukując koszty eksploatacji.

 • Jakość i precyzja. Dzięki produkcji w kontrolowanych warunkach fabrycznych, domy modułowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania i precyzją detali.

 
dom modułowy 35 m2 z antresolą westatre model gran


Dowiedz się więcej. Przeczytaj nasze wpisy i poznaj bliżej technologie, jakie stosujemy w domach modułowych na konstrukcji drewnianej w WestaTre:

 

Mały metraż, wielkie możliwości. Dom modułowy 35 m2 z antresolą

 

Domy o mniejszym metrażu to doskonała opcja dla osób, szukających minimalizmu i prostoty. To także alternatywa dla kosztownych mieszkań w centrum miasta. Nasz projekt GRAN stworzyliśmy z myślą o tym, by na niewielkim metrażu każdy mógł stworzyć dla siebie komfortową przestrzeń, a otwarta, przeszklona ściana powoduje, że ta nowoczesna stodoła staje się częścią krajobrazu. To znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza opcja dla miłośników natury za oknem i osób, które nie chcą dzielić ściany z sąsiadami.

 

Jakie jeszcze zalety posiadają domy modułowe do 35 m2?

 

 • Efektywne wykorzystanie przestrzeni. Mały metraż wymusza kreatywne myślenie i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki temu, nawet niewielkie wnętrze może stać się niezwykle funkcjonalne i komfortowe dla mieszkańców.

 • Szybsza realizacja. Mniejszy dom to krótszy czas budowy. To oznacza, że możesz cieszyć się własnym kątem znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych, dużych domów.

 • Brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Postawienie domu o małym metrażu nie wymaga pozwolenia na budowę. To nie tylko oszczędność czasu, ale również mniejsza ilość formalności do załatwienia.

 • Oszczędność kosztów. Mniejszy dom to niższe koszty budowy, ale również niższe rachunki za media w przyszłości. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą żyć ekonomicznie, nie rezygnując przy tym z komfortu.

 • Bliskość z naturą. Domy o małym metrażu często są budowane na działkach, gdzie przeważa zieleń. Dzięki temu, mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością z naturą, mając jednocześnie komfortowe i nowoczesne wnętrze.

 • Prostsze utrzymanie. Mniejsza przestrzeń oznacza mniej sprzątania i łatwiejsze utrzymanie porządku. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę w codziennym życiu.


 dom modułowy na konstrukcji drewnianej 35 m2


GRAN – dom modułowy 35 m2 z antresolą

 

GRAN to projekt, który szybko zyskał dużą popularność ze względu na swoją kompaktową formę oraz ergonomię. Dzięki zastosowaniu modułowej technologii budowy, jest ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb i wymagań. Zarówno przez osoby, marzące o własnych czterech kątach, jak i o inwestorach, chcących stworzyć przytulną przestrzeń do odpoczynku w górach, nad morzem lub nad jeziorem dla swoich klientów.

 

Przestrzeń pełna światła

Projekt GRAN wyróżnia się doskonale doświetlonym wnętrzem na obu piętrach, dzięki wykorzystaniu dużych przeszkleń. Z jednej strony nadaje to całej bryle nowoczesnego wyglądu, a z drugiej wprowadza do wnętrza dużo naturalnego światła, sprawiając wrażenie przestronności.

 

Dom modułowy z antresolą - idealne miejsce na relaks

Przeszklenie rozciąga się na funkcjonalną antresolę, która pozwala na stworzenie przytulnego kąta, oddzielonego od części mieszkalnej. Odpoczynek w otoczeniu przyrody, przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności będzie niezapomnianym doświadczeniem.

 
dom drewniany całoroczny z antresolą nowoczesna stodoła

Szybka i ekonomiczna realizacja marzeń

To także projekt, który idealnie wpisuje się w trend budownictwa modułowego, umożliwiając tym samym szybką i ekonomiczną realizację marzeń o własnym domu. A dzięki zaawansowanej technologii modułowej budowy, GRAN jest oszczędny i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych potrzeb i wymagań nabywcy.

 

Parametry techniczne domu GRAN

 • Powierzchnia zabudowy: 34,68m2

 • Szerokość zabudowy: 3,62m

 • Długość zabudowy: 9,59m

 • Wysokość budynku: 5,40m

 • Ilość kondygnacji: 1

 • Ilość miejsc noclegowych: 4-6

 

Cena

169 500 zł (Netto)

 

Poznaj bliżej model GRAN i pobierz rzut oraz specyfikację techniczną tutaj →

 

Masz pytania? Nasi doradcy z przyjemnością na nie odpowiedzą. Skontaktuj się z nami →


Data dodania: 2023-08-08 09:42:00
ilość wyświetleń: 10441