Ładowanie...
Ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra
+(48) 695 104 574
pl en de de

Aktualności

W świecie domów modułowych z Katarzyną Nadskakułą, Doradcą Klienta w WestaTre

Stoi na straży jakości, a nasi Klienci mogą liczyć na jej wsparcie na każdym etapie realizacji ich wymarzonego domu. Poznaj Kasię, piastującą stanowisko doradcy klienta w WestaTre, z którą na co dzień możesz spotkać w naszym biurze w Łodzi. W rozmowie zdradza, jak współpracujemy z naszymi Klientami, na jakie wsparcie mogą liczyć oraz co robimy, by zapewnić naszym domom i projektom najwyższą funkcjonalność. Zapraszamy do lektury.

Kasiu, Twoje zadania nie ograniczają się do nadzorowania transportu i montażu domów. Opowiedz nam, na którym etapie procesu zgłaszają się do Ciebie klienci WestaTre?

Tak naprawdę spotykam się z klientami już na etapie poszukiwań i planowania. Przychodzą do nas najczęściej z takim problemem – mają działkę o konkretnych wymiarach i nie są pewni, co mogą na niej zrobić. W WestaTre jesteśmy w stanie rozpatrzyć wszystkie warunki zabudowy i pomóc w tym zakresie. Jeśli klienci są zainteresowani modyfikacją konstrukcji, na przykład dodaniem pokoju, to również mogę z nimi na ten temat porozmawiać, przedstawić im możliwości, zrobić wszelkie szkice, projekty. Tak naprawdę mogą oni liczyć na moje wsparcie techniczne od pierwszego spotkania z nami.

Co jest bardzo ważne przy realizacji takich projektów, jak stawianie domu. Jesteś też odpowiedzialna za dowiezienie modułów na działkę. Opowiedz nam, jak ten proces wygląda w praktyce.

Dokładnie tak, odpowiadam również za ten etap. Pod swoją opieką mam region centralnej Polski. Odwiedzam działkę, sprawdzam jak wygląda, jaki jest dojazd, czy są jakieś przeszkody. Wszystko, co dotyczy transportu i dźwigów, przechodzi przeze mnie. Przygotowuję plan, jakie mogą się pojawić problemy przy dostawie, po czym zamawiamy transport, umawiamy termin. Mniejsze domy transportujemy w dwóch modułach: górę i dół, natomiast większe domy składamy na miejscu z większej liczby części.

A jeśli chodzi o same domy, czy klienci zgłaszają dużo poprawek czy projekty są raczej wpisane w trendy na tyle, że te zmiany nie konieczne? Jak to wygląda z Twojego doświadczenia?

Projekty są wpisane w trendy i wiele osób wybiera je bez zastrzeżeń. Mamy też projekty, które okazały się bestsellerami. Niemniej, zdarzają się klienci, którzy chcą dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Najczęściej zmiany dotyczą liczby pokoi - na przykład, jeśli w projekcie są trzy pokoje, a klient chciałby jeden z nich przegrodzić i stworzyć cztery. Albo odwrotnie, ograniczyć liczbę pokoi i otworzyć przestrzeń w salonie.

Co Polacy lubią najbardziej jeśli chodzi o nowoczesną architekturę domów?

Zauważyłam, że nowoczesne stodoły to design, który w ostatnim czasie szczególnie przypadł naszym klientom do gustu. Zmienia się też podejście do materiałów, z jakich budowane są domy. Popularne stają się drewno, blacha, wszelkiego rodzaju kombinacje, czy cały dom z blachy. Coraz częściej więcej osób odchodzi od tradycyjnego budownictwa z cegły i betonu, tynkowej elewacji. Efekt jest bardzo nowoczesny, w skandynawskim stylu, który wielu osobom przypada do gustu, bo kojarzy się z przytulnością, bliskością natury, minimalizmem.

Jako doradca i opiekun klienta widzisz jak domy modułowe WestaTre powstają, powiedz nam w takim razie, który model jest Twoim ulubionym. Który projekty wybrałabyś dla siebie?

Mogę wybrać tylko jeden (śmiech)?

A jest ich więcej?

Może tak. Do mieszkania na co dzień, podoba mi się LIND. To jest jeden z największych projektów, ma ponad 100 m2 powierzchni użytkowej, wygląda bardzo fajnie, nowocześnie dzięki oryginalnemu kształtowi. A jeśli chodzi o taki wypoczynkowy dom, to ja lubiąc naturę, chętnie postawiłabym sobie nasz bestsellerowy GRAN – dom modułowy 35 m2. To jest taki przytulny projekt z antresolą. Stanąłby gdzieś w górach, tuż obok lasu, na działce z miejscem na ognisko. Tak, myślę, że akurat te dwa projekty najbardziej przypadły mi do gustu.

Zmodyfikowałabyś je czy wzięłabyś takie, jakie są?

Wzięłabym tak jak są.

Świetnie! Dziękujemy Ci Kasiu za rozmowę i udzielenie tak szczegółowych informacji na temat procesu tworzenia domów WestaTre.

Również bardzo dziękuję.


Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy Kasi i jesteś z okolic Łodzi lub w tym regionie chcesz postawić dom modułowy, skontaktuj się z nią mailowo lub telefonicznie:
+(48) 504 697 496
katarzyna.nadskakula@westatre.pl

Z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy!


Data dodania: 2023-06-28 08:56:00
ilość wyświetleń: 2828